Voor ons team bij Wittebrug Autoschade in Den Haag zijn wij op zoek naar een Voorbewerker met passie voor het vak.

Wie zoeken wij?

 • Een zelfstandige collega die zichzelf wil (blijven) ontwikkelen
 • Een klant en collega vriendelijke instelling met een No-Nonsens mentaliteit
 • Een representatieve en professionele houding en uitstraling
 • Een collega welke in het bezit is van een rijbewijs B
 • Een teamplayer die gemakkelijk kan omschakelen en ordelijk en gestructureerd werkt
 • Een collega welke woonachtig is in de regio

Wat ga je doen?

Als Voorbewerker ben je een belangrijke schakel in het schadeproces. Je werkzaamheden zijn divers, we weten twee dingen zeker. Geen enkele schade is hetzelfde en jij bent pas tevreden als de auto er weer als nieuw uit ziet. Als voorbewerker zorg je voor de perfecte voorbereiding voor het opvolgende spuitwerk. Uiteindelijk heb jij maar een doel, de schade op een goede, veilige en milieuvriendelijke manier herstellen zodat de klant zich niet meer kan herinneren waar deze zat.

 • Het voorbewerken van de beschadigde onderdelen;
 • Schuren, plamuren en strak maken van de onderdelen;
 • Spuit-klaarmaken, schoonmaken, ontvetten en afplakken;
 • Samen met je collega’s zorg je voor een prettige schadeafhandeling en een goede sfeer op onze vestiging voor onze klanten en collega’s.

 

Hebben wij jouw interesse gewekt, maar heb je nog wel wat hulp nodig bij je ontwikkeling? Geen probleem, reageer gewoon, want hiervoor zijn binnen onze autoschadeherstelgroep voldoende mogelijkheden!

Wat bieden we?

Wittebrug behoort tot de top 10 dealerholdings van Nederland. Wittebrug is erkend dealer van de merken Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, Volkswagen Bedrijfswagens, Hyundai, Peugeot, Opel, DS Automobiles, Citroën, Lancia, Jeep, Fiat, Alfa Romeo en Abarth en opereert vanuit 19 vestigingen in de regio Den Haag, Zoetermeer, Westland, Leiden, Rijnmond en de Duin- en Bollenstreek.
Naast de verkoop van- en service & onderhoud aan onze merken, biedt Wittebrug meer dan auto’s, namelijk: • bedrijfswagens en ombouw • fietsen • lease • verhuur • verzekeringen • schadeherstel
Werken bij Wittebrug is leuk en biedt door haar diversiteit en schaalgrote veel mogelijkheden.

Ook investeren wij veel in opleidingen voor onze collega’s, in traditioneel schadeherstel en in huidige moderne opleidingen zoals elektronica, techniek, kalibreren, uitlijnen en het uitlezen/verhelpen van computerstoringen en foutcodes. Dit doen wij ook in samenwerking met onze importeurs. Ons team bestaat uit gemotiveerde, enthousiaste collega’s. Bovendien is het voor ons belangrijk dat de mens centraal staat. Dat geldt niet alleen voor onze klanten maar ook voor onze medewerkers. Dat merk je door de mensgerichte manier waarop wij elkaar benaderen en aan het feit dat wij elkaar graag verder helpen en samen denken in oplossingen. Wij geloven dat een positieve samenwerking de sleutel tot succes is. Daarnaast is het voor ons een sport om van onze klanten ambassadeurs te maken door uitsluitend hoogwaardig, veilig en mooi werk af te leveren.

En verder;

 • Een veelzijdige functie binnen een leuk en enthousiast team
 • Een marktconform salaris wat past bij je ervaring en talenten
 • Gratis deelname aan het Wittebrug Fitplan
 • Een aantrekkelijke pensioenregeling + aanvullende regeling
 • Een hele aantrekkelijke fietsregeling
 • Een hele scherpe Private Lease regeling voor personeel
 • Een meer dan stabiele werkgever met succesvolle merken
 • Een actieve personeelsvereniging die regelmatig leuke uitjes organiseert
 • Tijd en aandacht voor de medewerker

 

Belangstelling:

Krijg je bij het lezen van deze vacature het gevoel dat deze functie helemaal past bij jouw wensen en interesses? Stuur ons dan gelijk je gegevens met cv naar sollicitatie@wittebrug.nl

Wij zijn ervan overtuigd dat we zelf de juiste kandidaat kunnen vinden, acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet gewaardeerd, delen wel!